POZNAJMY SIĘ

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy przede wszystkim przedsiębiorcami, którzy rozumieją wyzwania finansowe biznesu, dlatego stworzyliśmy firmę The Partner, by łącząc wiedzę z zakresu prowadzenia firmy i doradztwa finansowego, najskuteczniej zdobywać pieniądze dla naszych Klientów.

Marek Olszewski

Wiceprezes Zarządu

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu finansami firm. Założyciel i dyrektor elitarnej grupy przedsiębiorców BNI Bulls w Legnicy.

Marcin Szper

Prezes Zarządu

Przedsiębiorca z ogromnym doświadczeniem w branży pośrednictwa finansowego. Niezrównany w znajdowaniu nowych rozwiązań finansowych dla firm.

KILKA SŁÓW O NAS

Założyliśmy firmę The Partner, bo jesteśmy przede wszystkim przedsiębiorcami, którzy bardzo dobrze rozumieją, czym jest biznes i z jakimi wyzwaniami - szczególnie finansowymi, się on wiąże. Rozumiemy Cię, kiedy mówisz, że potrzebujesz pieniędzy na rozwój, ale i wtedy kiedy masz problemy z finansami w swojej firmie. Dlatego łączymy naszą wiedzę, umiejętności i doświadczenie, by znaleźć dla Ciebie najlepsze z możliwych finansowanie, które pozwoli Ci ruszyć na nowo z pełną mocą.

Rozumiemy, że biznes lubi prędkość. Tu liczy się czas, skuteczność i trafność decyzji. Dlatego nie tylko zatrudniamy najlepszych doradców na rynku, ale też zaprzęgamy technologię w służbie naszym Klientom. Korzystamy z najnowszych rozwiązań na rynku, byś mógł jak najszybciej dostać pieniądze na konto i na nowo odzyskać moc w swojej firmie. To dla nas priorytet i jesteśmy zdeterminowani,  by za każdym razem osiągać to jeszcze szybciej i lepiej. Tutaj nie istnieją dla nas żadne kompromisy.

Chcemy być Twoim prawdziwym partnerem w biznesie i dawać Ci jakość oraz solidne doradztwo, jakiego oczekiwalibyśmy dla nas samych. Wiemy, że w sytuacji, gdy liczy się przyszłość Twojej firmy, nie ma miejsca na błędy i spekulacje. Dlatego stawiamy na ciągłe szkolenie naszych doradców - nie tylko po to, by znali wszystkie właściwości produktów finansowych, które oferujemy, ale także, aby rozumieli biznes, a przede wszystkim ludzi, którzy go tworzą - takich jak Ty. Każdego dnia rozwijamy się, doskonalimy i zmieniamy się, by dawać Ci skuteczne rozwiązania, byś wiedział, że u nas zawsze znajdziesz to, czego szukasz.

Ogromnie ważne są dla nas także nasze wartości: uczciwość, jakość, efektywność, otwartość i  innowacyjność. Bez nich trudno by było nam dawać naszym Klientom to, co najlepsze. Trudno byłoby nam znajdować podobnych partnerów w biznesie - takich jak Ty. Takich, dla których warto każdego dnia starać się jeszcze mocniej i szukać rozwiązań, które wzmocnią ich firmy i rozwiążą ich wyzwania finansowe.